ÜRÜNLER
 
 

Ekahau Uygulama Seti koordinatları bilgiye dönüştürür.

Sofistike son kullanıcı uygulamalarından oluşan, Ekahau Uygulama Seti, konum koordinatlarını anlamlı bilgiye dönüştürür. Üretilen bilgi, e-posta, ağ tarayıcı ya da SMS ile istenilen yere dağıtılabilir.

Kurumlar, ihtiyaçları ile tam olarak örtüşen üç farklı Ekahau Uygulamasından birini seçebilir. Bazı kurumlar, mümkün olduğunca kolay bir şekilde, basitçe insanları ve varlıkları bulmak isterken, bazıları da bulmanın ötesinde, konum değişikliklerinde alarm üretme, raporlama ya da analiz için konum bilgilerini, bir veritabanında saklamak isteyebilirler. İzleme ihtiyacınız ne olursa olsun, Ekahau Gerçek Zamanlı Yer Belirleme Sistemi-GZYBS (Real Time Locating System -RTLS) onu izlemenizi mümkün kılar.

Ekahau Finder , bir ağ tarayıcıdan, insanların ve varlıkların yerlerini sorgulamayı sağlayan web tabanlı bir uygulamadır. Sorgulama sonuçları, alanın haritası üzerinde, nesnenin yerini ve bulunduğu alanın ismini gösterir.

Ekahau Tracker , nesneleri izlemeye yarayan bir uygulamadır. İzlenen alanın haritası üzerinde, nesnelerin konumunu gerçek zamanlı olarak gösterir. Konum bilgisinin üzerinde analizler yapmanızı, raporlamanızı ve ilgili alarmları üretmenizi sağlar.

Ekahau Logger , örneğin konum bilgisini ya da kayıt prosedürlerini analiz etmek için, konum bilgilerinin bir veri tabanında saklanmasını sağlar.

 

  -->Ekahau Finder Bilgi Dökümanı
-->Ekahau Tracker Bilgi Dökümanı


 


 


© Copyright (c) 2000-2007 SYDMA KONTROL Tüm hakları saklıdır.
     Designed By 3NOKTA