Ürünler > Gerçek Zamanlı Yer Belirleme Sistemi > Ekahau Yer Belirleme Yazılımı
     ÜRÜNLER
 
 
EKAHAU POSITIONING ENGINE ™ 4.0

Yer Belirleme Özeliği Kazandırılmış Kablosuz Ağlar

Ekahau Positioning Engine 4.0 (EPE), pazardaki, tümüyle yazılım tabanlı tek gerçek zamanlı yer belirleme sistemidir. Donanım bazlı rakip teknolojilerden farklı  olarak, tümüyle açık, gelişmeye olanak tanıyan, mevcut Wi-Fi ağın kullanım alanını genişletecek bir konum belirleme platformudur. Ekahau'nun patentli konum belirleme teknolojisi, mümkün olan en yüksek duyarlılığı elde etmeyi sağlayan, "signal strength" kalibrasyon metoduna dayanmaktadır. EPE, Ekahau Wi-Fi etiketler, dizüstü bilgisayarlar, PDA/Pocket PC'ler ve diğer Wi-Fi özellikli cihazları, kat, oda ya da kapı duyarlılığında izleyebilecek kapasiteye sahiptir.

Hızlı uygulama ve entegrasyon

Konum bilgisi eklenmiş Wi-Fi ağ teknolojisi, sağlık, üretim ve diğer endüstrilerde,
çeşitli varlıkların ve insanların, izlenmesini mümkün kılar. Yazılım tabanlı çözüm,
satın alınabilir bir maliyetle, sistemin en kısa zamanda devreye alınmasını sağlar.
Mevcut Wi-Fi ağın kullanılabiliyor olması, sistemin uygulanmasının çok hızlı
yapılabilmesine imkân verir. Kullanılmakta olan Wi-Fi ağın, konum bilgisi de üretebilen bir hale getirilmesi günler hatta saatler içinde gerçekleştirilebilir. EPE 4.0, geliştirme kiti sayesinde mevcut sistemlere, sistemin çalışırlığını etkilemeden kolayca entegre edilebilir.

Yenilikçi Teknoloji

Ekahau'nun, Wi-Fi kaplama alanının olduğu her yerde, iç ve dış mekânlarda kullanılabilecek, piyasadaki en yüksek duyarlıklı, ödül kazanmış konum belirleme teknolojisi, 10 yıldan fazla süren geniş araştırmaların sonucudur.

 


   
 
 
-->EPE 4.0 Bilgi Dökümanı
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


© Copyright (c) 2000-2007 SYDMA KONTROL Tüm hakları saklıdır.
     Designed By 3NOKTA