Ürünler > Gerçek Zamanlı Yer Belirleme Sistemi > Ekahau Alan Analizi Yazılımı
    ÜRÜNLER  
 


EKAHAU SITE SURVEY™

Wi-Fi Ağınızı GÖREBİLİYORMUSUNUZ?

Ekahau Site Survey (ESS) yazılımını digerlerinden ayıran kuvvetli özelliklerinden biri, güçlü görselleştirme yapısıdır. ESS ile, Wi-Fi ağınızı (802.11 a/b/g), çok çabuk ve doğru bir şekilde, izleyebilir, kaydedebilir, analiz edebilir, en iyileyebilir (optimize edebilir) ve performansı ile ilgili raporlar alabilirsiniz. Yeni Ekahau Planner™ modulü ile, aynı zamanda, gerçek alan analizi bilgilerini kullanarak, ağınızı tasarlayabilir ve ağ tasarımını geliştirebilirsiniz.

Ekahau Site Survey'in Önemli Faydaları

. Kolay Kullanımlı Yazılım Aracı

Wi-Fi ağının görüntülenmesi ve kayıt edilmesi daha çabuk ve doğru yapılabilir. Örneğin 1000m2 lik bir ofisin alan incelemesi 5 dk dan daha kısa bir zamanda yapılabilir.

. Güçlü Görselleştirme ve Analiz

Tüm 802.11 a/b/g kablosuz Wi-Fi ağların, sinyal kuvveti, veri oranları, erişim noktalarının yeri (tanımlı olan ve ağınıza dahil olmayan yabancı), erişim noktalarının yerlerinin eniyilenmesi (optimizasyonu), sinyal girişimleri, sinyal-gürültü oranı, en kuvvetli erişim noktaları ve kanallardaki sinyaller gibi özelliklerini görselleştirebilir ve analiz edebilirsiniz.

. Gerçek Alan Analizi Tabanlı Planlama ve Eniyileme (Optimizasyon)

En az sinyal girişimini elde etmek için, en iyi erisim noktaları yerlerinin bulabilir, üst üste binen kanal girişimlerini konumlandırabilir ve ağ simulasyonları ile, ağ ayarlarının performansı nasıl etkilediğini görebilirsiniz.

. Güvenlik

Ağınıza dahil olmayan kötü niyetli erişim noktalarının yerini tam olarak tespit edebilir, binanizin dışına taşan kaçak RF alanların mesafelerini tayin edebilirsiniz.

. Seçimlik Wi-Fi tasarım Modülü; Ekahau Planner™

Wi-Fi altyapsını kurmadan, kablosuz ağınızı bilgisayar ekranında tasarlayabilir ve gerçek alan ölçümlerine dayanarak, ağ planınızı geliştirebilir ya da kontrol edebilirsiniz.

. Seçimlik Rapor Üretme Modülü; Ekahau Reporter™

Tüm ağınız için, çok çabuk bir şekilde, Wi-Fi karakteristiklerini de içeren görsel ve kişiselleştirilebilir kaplama alanı raporları üretebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için satis@sydma.com 'a e-posta atabilir ya da 0216 339 62 47-48 nolu telefonları arayabilirsiniz.
© Copyright (c) 2000-2007 SYDMA KONTROL Tüm hakları saklıdır.

 

     Copyright © 2005 SYDMA - All Rights Reserved - Designed By 3NOKTA