Ürünler > Kablosuz Otomasyon > Radyo Modemler
     ÜRÜNLER

TAI TUSAŞ HAVACILIK ve UZAY SANAYİ A.Ş. Kablosuz seri-ethernet (RS232-RS485/Ethernet) iletişim ihtiyaçları için SYDMA Kontrol Radyo Modemlerini tercih etti.        KAYSERİ ŞEKER FABRİKALARI A.Ş.'de, toplam 4 ananlog (4-20mA), 8 sayısal sinyal karşılıklı ve kablosuz olarak SYDMA Kontrol radyo modemleri ile taşınmaktadır.      AFŞİN-ELBİSTAN LİNYİT İŞLETMELERİ'nde toplam 8 sayısal sinyal 6Km mesafeden merkeze kablosuz olarak taşındı      TRAKYA YENİŞEHİR CAM'da 5 ayrı noktadaki 2'şer sayısal sinyal bir merkezden karşılıklı ve kablosuz olarak izleniyor      SOMA TERMİK SANTRALİ'nde santrale kömür taşıyan bantların kontrol sinyalleri SYDMA Kontrol radyo modemleri ile iletiliyor      SEYİTÖMER TERMİK SANTRALİ'nde park makinaları ile kontrol odaları arasındaki kumanda sinyallerinin karşılıklı ve kablosuz olarak aktarılması, SYDMA Kontrol'ün kablosuz otomasyon sistemi ile sağlanıyor       TOYOTA OTOMOTİV TÜRKİYE A.Ş, üretim bandı boyunca, bazı montaj operasyonlarının sesli ve ışıklı uyarılar (Pokayoke Box) ile kontrol edilmesini sağlayan otomasyon sisteminin iletişiminin kablosuz hale getirilmesi için, SYDMA Kontrol çözümlerini seçti       ASSAN ALÜMİNYUM SANAYİ ve TİCARET A.Ş. - Dilovası tesislerinde, Vinçlerin konumlarını belirleyen sınır anahtarlarının kontak bilgisinin, kablosuz olarak aktarılması işini, SYDMA Kontrol radyo modemleri ile gerçekleştirdi.       CAM İŞ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. - ŞİŞECAM elektrik enerjisi sağladığı PAŞABAHÇE CAM SAN. ve TİC. A.Ş. Kırklareli Fabrikasına, enerji kesilmesi, verilmesi ve üretimi ile ilgili 5 den fazla sayısal bilgiyi, SYDMA Kontrol'ün radyo modemleri ile iletiyor.       SYDMA KONTROL, Radyo modemler ile sayısal veri aktarma uygulamalarını, AkçanSA Çanakkale Çimento Fabrikası'nda başarı ile devreye aldı.                     AKÇANSA Çanakkale Çimento Fabrikası'nda, kablosuz sayısal veri aktarımı uygulamasının 2. fazı başarıyla tamamlandı.                    SARBAK Metal Tic. ve San. A.Ş., Çerkezköy Fabrikası'nda, 2 ayrı kablosuz veri aktarımı uygulaması için SYDMA KONTROL çözümlerini seçti.                      TRAKYA CAM SANAYİİ A.Ş., Lüleburgaz Otocam Fabrikası'nda, SYDMA KONTROL, kablosuz çözümleri ile, kuyu-depo otomasyonu uygulamasını başarıyla devreye aldı.        SYDMA KONTROL KARAMAN BELEDİYESİ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Su Hizmetleri Bölümünün su kuyusu ve depolarının uzaktan kablosuz kontrol otomasyonunu başarı ile gerçekleştirdi.                  PAŞABAHÇE CAM SAN. ve TİC. A.Ş. Kırklareli Fabrikası, kuyu motorlarının uzaktan kablosuz kontrolü için SYDMA KONTROL çözümlerini seçti.

 
 

ENDÜSTRİYEL RADYO MODEMLER & KABLOSUZ ETHERNET & GSM/GPRS

SYDMA Kontrol'ün ürettiği ve ithal (ATIM Sarl. Fransa) ettiği endüstriyel radyo modemler ve GPRS kontrolörler , kolay kullanımlı, maliyet etkin yapılarıyla, lojistik, endüstri, inşaat başta olmak üzere bir çok sektörde,  çok çeşitli kablosuz otomasyon uygulamalarında kullanılmaktadır:

Gömülü Sistemler:
Market arabaları, kamyonlar, trenler, otobüsler vb.

Endüstri:
Telemetri, alarm, hareketli vinçler, zorlu endüstriyel ortam uygulamaları (demir-çelik endüstrisi, cam, çimento fabrikaları, kimya, petro-kimya, doğalgaz sanayi vb.), wireless SCADA sistem ve çözümleri

İnşaat Sektörü ve Kamu Hizmetleri:
Uzaktan kumanda, vinçler ve hareketli vinçler vb.

Diğer:

Gösterge paneli, yol işareti, yük tartısı, erişim kontrolü, uzaktan izleme (Wi - Fi web kamera ile), GPS veri transferi, binalararası iletişim (WLAN), vb.


ÜRÜN GRUPLARI :


: ARM RADYO MODEMLER Detay>>

: Endüstriyel ETHERNET Detay>>

: ENDÜSTRİYEL GSM/GPRS Detay>>

: Kablosuz SERİ SUNUCULAR Detay>>

: RF OEM Modüller Detay>>

: UYGULAMALAR Detay>>>
 
 


© Copyright (c) 2000-2014 SYDMA KONTROL Tüm hakları saklıdır.

 

     Designed By 3NOKTA