Ürünler > Kablosuz Otomasyon > Radyo Modemler >Kablosuz Ethernet
     ÜRÜNLER
 
 
KABLOSUZ SERİ - ETHERNET SUNUCULAR / ENDÜSTRİYEL ETHERNET ANAHTARLAR (SWITCH)
(Ürün broşürleri için resimlerin üzerine tıklayınız)

EH2308

SW5002
SW5002 Kablosuz Endüstriyel Seri Sunucu

- DIN raya monte edilebilir
- IP50 koruma sınıfı metal kasa
- 15KV ESD korumalı seri portlar
- Özel foto-kuplaj RS485 arabirimli model
- Windows tabanlı yazılım, gömülü web sayfaları, telnet ya da konsol ile kolay ayarlama
- IEEE 802.11g 54Mbps kablosuz ağ bağlanabilirliği
- Tunelleme modu ve Virtual COM portları için, UDP, TCP server ve client protokolleri desteği
- Yazılımla seçilebilen RS232/RS485/RS422 seri bağlantı desteği
- Opsiyonel 2.4GHz yüksek kazançlı standart anten
- Kablolu ya da kablosuz ağ üzerinden firmware güncellemesi


SW5002 Kablosuz Endüstriyel Seri Sunucu, RS232/RS485/RS422 seri iletişim arabirimleri ile TCP/IP arasında, bir ağ geçitidir. Hemen hemen tüm seri cihazları, yeni kurulacak ya da varolan kablosuz ağlara bağlama imkanı verir. SW5002, bir kablosuz ağ arabirimi (IEEE802.11g, 54Mbps) ve iki seçilebilir seri port sunar. Yeni izolasyonlu model - SW5002 - Sis ( TB ) - RS485 sinyal bağlantıları için, iki foto-kuplajlı arabirime sahiptir.

Seri verileri, kontrol verilerini ekleyerek ya da WEP/WPA kriptolama ile güvenlik gereksinimlerini karşılayarak, kablosuz ağ üzerinden transfer eder. Kablosuz ağlar ile seri cihazlar arasında full-duplex iki yönlü iletişimi mümkün kılar.

SW5002, bir üretim ya da endüstri tesisinde, saha cihazlarının kablosuz bir ağa, TCP / IP üzerinden doğrudan bağlanması için kullanılır. SW5002 ayrıca, PLC' ler, HMI' lar, barkod tarayıcıları, veri terminalleri gibi cihazlar ile de bağlanacak şekilde tasarlanmıştır.

Terminal Sunucu ( cihaz üzerinde çalışan Ana Kontrol Yazılımı ) seri cihazlar ile, kullanılan kablosuz ağı ( ya da Ethernet ) birbirine bağlar . TCP / UDP formatında gelen herhangi bir veriyi, seri veriye dönüştürerek, sunucu bilgisayarın, kablosuz ağ ya da Ethernet üzerinden, seri cihazları kontrol etmesini sağlar.

Esnek ayar seçenekleri, bu cihazın, TCP / IP üzerinden, Telnet, web tarayıcı ya da diğer araçlar ile ayarlanabilmesini sağlar. SW5002, DIN raya monte edilebilir metal kasası, terminal blok ya da DC jak konnektörü ile bağlanabilen 9 - 30VDC giriş gerilimi aralığı ile hemen hemen tüm endüstri ve üretim tesisleri için idealdir.

 

 
 


© Copyright (c) 2000-2010 SYDMA KONTROL Tüm hakları saklıdır.

 

     Designed By 3NOKTA