GERÇEK ZAMANLI YER BELİRLEME SİSTEMİ
RF OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ
 

İnsanların yada değerli nes-nelerin yerlerinin elektronik olarak belirlenebilmesi, di-key ve yatay sektörlerde devrimsel nitelikte yeni açılımlar yaratıyor. Sağlık sektöründen,otomotive, en-düstriden büyük mağa-zacılığa, lojistik hizmeti

veren şirketlerden, perakende sektörüne kadar pek çok alanda, süreçlerin, çalışanların ve nesnelerin izlenmesi önemlidir. Bu, kayıp zamanı azaltmak, çalışanların verimliliğini arttırmak, güvenliği sağlamak, süreçleri kontrol altına almak ve varlıkları takip etmek için gereklidir. Bu ihtiyaç, artık, konusunda lider olan Ekahau Inc.'in geliştirdiği ürünler ve Sydma KONTROL'nin sistem entegrasyon becerisi ile inanılmaz bir kolaylık ve kalite ile karşılanmaktadır.

Devam >>

ATIM Sarl'ın geliştirmiş olduğu yeni ARM radyo modemler, kolay kullanımlı, maliyet etkin yapılarıyla, lojistik, endüstri, inşaat başta olmak üzere bir çok sektörde, çok çeşitli kablosuz otomasyon uygulamalarında kullanıl-maktadır:
Gömülü Sistemler:
   Market arabaları,
kamyonlar,     trenler,     otobüsler   vb.
Endüstri  :Telemetri, alarm, hareketli vinçler, zorlu endüstriyel ortam uygulamaları (demir-çelik endüstrisi, çimento     fabrikaları,     kimya sanayi vb.)
İnşaat Sektörü ve Kamu Hizmetleri  :  Uzaktan kumanda,   vinçler      ve      hareketli        vinçler vb.
Diğer:  Gösterge paneli, yol işareti, yük tartısı, erişim kontrolü, uzaktan izleme (Wi - Fi web kamera ile), GPS veri  transferi,  binalararası  iletişim  (WLAN),  vb.

Devam >>

 

Toplam Ziyaretçi: 11854


MOBİL ADİSYON UYGULAMASI MODİS v.1.2

Verimlilik, işletmenizdeki pek çok sorunun çözümünün anahtarıdır. Verimliliği, sizi aynı zamanda rakiplerinizden farklı kılacak teknolojik çözümler kullanarak sağlayabilirsiniz.
Devam >>

 
  © Copyright (c) 2000-2007 SYDMA KONTROL Tüm hakları saklıdır.
   Designed By 3NOKTA